NOWOŚĆ - Szkolenie specjalizacyjne dla pielęgniarek:
PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE

NOWOŚĆ - Szkolenie specjalizacyjne dla pielęgniarek:
PIELĘGNIARSTWO PEDIATRYCZNE

• Specjalizacja przeznaczona dla pielęgniarek.
  • Do szkolenia specjalizacyjnego mogą przystąpić pielęgniarki, które:
    - posiadają prawo wykonywania zawodu
    - posiadają co najmniej 2-letni staż pracy w zawodzie w ciągu ostatnich 5 lat.
  • Celem szkolenia jest przygotowanie pielęgniarki do samodzielnego udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki nad dzieckiem zdrowym i chorym, w tym: rozpoznawania problemów zdrowotnych, planowania oraz sprawowania opieki nad dzieckiem z uwzględnieniem jego potrzeb biologicznych i psychologicznych; edukacji zdrowotnej dziecka i rodziny; współdziałania z rodziną, szkołą oraz innymi instytucjami i organizacjami społecznymi.

UWAGA!

Warunkiem ukończenia specjalizacji jest posiadanie kursu specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne. Wymóg ten nie dotyczy osób posiadających tytuł specjalisty uzyskany po 2001 r. oraz osób posiadających zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu z zakresu badania fizykalnego Advanced Physical Assessment, a także osób posiadających dyplom licencjata pielęgniarstwa/położnictwa, począwszy od naboru 2012/2013 r.

Program kursu

Czas trwania kursu

zajęcia teoretyczne zajęcia praktyczne razem
455 h 350 h 810 h
zajęcia odbywają się w systemie weekendowym

• 03.04.2020 - 20.07.2021

Cena regularna

• 3300,00 zł.

OPŁATY

Informujemy, że z dniem 20 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana numeru konta dla uczestników wszystkich kursów organizowanych przez Instytut Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych.

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na nowy numer konta:

PEKAO S.A.

z dopiskiem:
Instytut KPKM, imię i nazwisko oraz nazwa kursu / szkolenia

Dla wszystkich zainteresowanych istnieje możliwość dofinansowania kursu z Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Wnioski dostępne są w zakładce materiały do pobrania.

Opłatę za kurs można uiścic w ratach. Więcej informacji na temat opłat znajdziecie Państwo w naszych FAQs.

Prywana Wyższa Szkoła Nauk Społecznych,
Komputerowych i Medycznych

Samodzielny Instytut Kształcenia
Podyplomowego Kadr Medycznych

ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

Budynek A, I piętro
pok. Ap-108 lub Ap-110

E: sekretariat@ikpmed.pwsbia.edu.pl, ibogacka@pwsbia.edu.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.

Zapytaj o kurs / szkolenie

PWSBiA | IKPMED | ZAPYTAJ O KURS / SZKOLENIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
IKPMED

Samodzielny Instytut Kształcenia